Šindlerův dvůr

Penzion Šindlerův dvůr je ubytovacím a stravovacím zařízením, které můžete navštívit při cestě do Beskyd, Ostravy nebo cestou do Kopřivnice. Pro penzion je to ideální umístění, kde najdete odpočinek od ruchu cest, lidí v ulicích a můžete si užívat vlídného venkovského životního stylu. Obci Krmelín, kde se penzion nachází se říká předměstí krajského města Ostravy. Penzion není situován přímo u cesty, ale reklama je světelně řešena a z hlavního tahu na Příbor je dobře viditelná.

Šindlerův dvůr ("selská izba") bych doporučovala z hlediska požitkářského, pokud vašemu oku lahodí dobový nábytek a máte rádi selská, domácí a opravdu kvalitní jídla. Jídlo můžete zalít douškem vínka z místního viného sklípku, který nabízí intimní večeři při svíčkách pro dva zamilované. Méně romantické je posezení ve vinárně s přáteli. Pro cyklisty a kolemjdoucí se nabízí posezení na venkovní zastřešené zahrádce, odkud můžete vidět na Lysou horu.

Pokud hledáte, kde složit hlavu po náročních firemních jednání, pak penzion nabízí 2 - 3 lůžkové pokoje a apartmány se standartně vybavenými pokoji (WC + koupelna). V ceně ubytování je snídaně ve formě švédských stolů. Celkem je kapacita 33 lůžek.