Penzion u Stašáků

Konkrétně se jedná o náš případ ubytování ve Vysoké Lípě, který jsme získali přes slevomat. Nedívali jsme se na nic kromě ceny a to se stalo osudným, ale s odstupem času jak se na to díváme říkáme si čert to pal. Jednalo se o ubytování v Penzionu u Stašáků.Očekávali jsme jiný standart, již fotky vypadali celkem k světu, ale realita byla jiná. Nakonec jsme se poohlíželi jaké jiné ubytování bychom si ve Vysoké Lípě vybrali. Asi se člověk orientuje na jakou dovolenou jede a my jsme jeli opravdu na výlety a chtěli jsme toho co nejvíce vidět za cenu ne moc útulného ubytování. 

Paní domácí je hodně upovídaná,  moc neporadí kam jet na výlet kromě těch nejznámějších jako je Konigstein, Bastein a Pravčická brána. Snídaně v ceně byly super, člověk si mohl i jídlo odnést od snídaně. 

Jedinné co bychom asi vytkli je koupelna, která byla spolu se záchodem. Ještě nás překvapilo, že dveře od pokojů mají jen záclonku a okna ven nemají kromě záclony ani závěsy. Takže člověk to musel brát hodně s rezervou. I když bylo znát, že lidé sem jezdí, i přes nepříliš velký komfort. 

Nocleh nás vyšel cca 250 Kč včetně snídaně. Ubytování je možné i na jednu noc.  

Anketa

Jak se Vám ubytování líbilo?
adekvátní ceně 44.99% (894)
postačující 26.98% (536)
nikdy více 28.03% (557)